A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/jacek/domains/migrenicy.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Polityka prywatności w serwisie w całości poświęconym migrenie - Migrenicy.pl

Polityka prywatności

Migrenicy.pl w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników. Celem Migrenicy.pl jest zapewnienie dostępu do jak największej ilości informacji i usług uzyskiwanych za pośrednictwem Serwisu przy możliwie najmniejszej ingerencji w sferę prywatności Użytkowników.

Wszelkie dodatkowe dane dotyczące realizowanych połączeń przechowywane są w zapisach serwera tylko i wyłącznie w celach technicznych oraz w celach zapewnienia bezpieczeństwa serwisu Migrenicy.pl.

Rejestracja oraz subskrypcja w Migrenicy.pl jest dobrowolna i bezpłatna. Zbierane informacje o użytkownikach są przechowywane w bezpiecznych i odpowiednio dostosowanych do tego celu bazach danych, do których dostęp mają tylko osoby upoważnione. Wykorzystywane są w celu dopasowania rodzaju i treści przesyłanych mailem i wyświetlanych na stronach informacji do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Zarejestrowani użytkownicy mogą usunąć swoje dane z bazy, przesyłając wiadomość z prośbą na adres Serwisu lub klikająć odnośnik wysyłany przez nas w treści maila.