O serwisie

Serwis informacyjny Migrenicy.pl powstał w celu dostarczania wiarygodnych i aktualnych wiadomości związanych z tematyką migreny i bólu głowy. Szacuje się, że u ok. 25% kobiet i 10% mężczyzn w wieku dorosłym występuje przynajmniej jedna migrena w ciągu roku.

Misją witryny Migrenicy.pl jest przedstawienie rzetelnej i fachowej informacji, co jest dziś kluczowym czynnikiem sukcesu dla każdej firmy i instytucji. Serwis został stworzony z myślą o szybkim i skutecznym przepływie informacji między specjalistami a wszystkimi zainteresowanymi. Celem serwisu jest również efektywna komunikacja między poradniami oraz ich potencjalnymi pacjentami.

Zgodnie z przyjętą formułą serwis Migrenicy.pl ma charakter otwarty, gdzie użytkownicy maja wpływ na poruszane tematy, zgodne z ich zainteresowaniami i uwagami. W serwisie można zamieścić artykuły oraz wlasne historie przebiegu migreny lub porady dla użytkowników. Swoją ofertę zaprezentować mogą również firmy i instytucje, którym udostępniamy Katalog Poradni.

Nasz serwis jest codziennie aktualizowany - cały czas pracujemy również nad rozszerzeniem zawartości merytorycznej serwisu, aby dostarczyć naszym użytkownikom dokładnej i kompleksowej informacji na temat migreny.